O firmie

Kim jesteśmy?

Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu architektury wnętrz. Projektujemy zawsze w sposób elastyczny i świadomy z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Nie narzucamy własnych koncepcji – bo to Klient musi czuć się najlepiej w swoim mieszkaniu. Dlatego w naszej pracy kładziemy nacisk na to by projekt odzwierciedlał osobowość oraz spełniał oczekiwania i potrzeby Inwestora, równocześnie wskazując optymalne i funkcjonalne rozwiązania, wspierając naszą kreatywnością i proponując ciekawe koncepcje. Ustalamy zakres naszej współpracy dopasowując ją do indywidualnych potrzeb i budżetu. Jednak niezależnie od skali inwestycji – do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i równie mocnym zaangażowaniem.

Działamy głównie na terenie Warszawy. Ale wykonujemy również projekty na odległość.

  page_photo_about

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zadzwoń i poznaj nas bliżej:

projektowanie wnętrz – mgr. inż arch. Aleksandra Chojnacka  tel. 505 977 601

nadzór ekip remontowych i realizacje –  Paweł Skorek  tel. 603 884 933

zakres usług

  • projektowanie wnętrz – od projektu po realizację
  • projektowanie mebli
  • projektowanie tarasów i balkonów
  • projekt systemów multimedialnych (nagłośnienie, kino domowe itp.)
  • nadzór autorski przy realizacji projektu
  • nadzór rozszerzony – realizacja „pod klucz”
  • dostawy materiałów na teren inwestycji
  • home staging, przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem lub na potrzeby sesji zdjęciowych
  • wspólne zakupy z architektem
Nasza praca opiera się na kilku etapach, lecz Ty decydujesz w jakim zakresie jesteśmy potrzebni. Może to być sam projekt funkcjonalny lub kompleksowa realizacja „pod klucz”.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowo. Chętnie umówimy się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie. Przedstawimy nasz sposób działania, formy współpracy oraz wysłuchamy Twoich preferencji i oczekiwań.  Następnie, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami – będziemy chcieli jak najlepiej poznać Twoje wymagania funkcjonalne względem projektowanych pomieszczeń, zainteresowania czy upodobania wobec stylu wnętrz. Ustalimy harmonogram działania i budżet. 
Pierwszy etap projektu to koncepcja. Na tym etapie przygotujemy projekt funkcjonalny w formie rzutów 2D, który obejmuje rozplanowanie mebli, urządzeń czy ewentualne zmiany układu ścian. Prezentujemy inspiracje kolorystyczne i materiałowe. Projekt omawiamy w trakcie spotkań, mailowo lub przez Skype i w razie potrzeby nanosimy korekty i sugerowane zmiany.
Następnie po akceptacji proponowanej koncepcji przechodzimy do szczegółów. Projekt wykonawczy zawiera wszelkie niezbędne do realizacji projektu rysunki techniczne pomieszczeń wraz z wymiarami, rysunki projektowanych mebli, instalacji i detali. Równocześnie pracujemy nad zestawieniem materiałów wykończeniowych i artykułów wyposażenia. Lista ta jest bardzo pomocna w zakupach. Zawiera wszystkie elementy wyposażenia: meble, sprzęty, oświetlenie, wyposażenie łazienki, dodatki, materiały wykończeniowe ścian i podłóg z podaniem ilości, nazwy, producenta oraz możliwym miejscem zakupu.  Ponad to w zestawieniu tym uwzględniamy także wyceny prac wykończeniowych (stolarskich, szklarskich, parkieciarskich lub innych zależnie od projektu)
Kolejny etap to realizacja. Oferujemy różne formy nadzoru prac realizacyjnych, w zależności od tego jakiej formy wsparcia oczekują nasi klienci . Podstawowa forma nadzoru obejmuje wizyty na terenie inwestycji w celu oceny zgodności prac z projektem. Nadzór rozszerzony to kompleksowa obsługa i realizacja tzw. „pod klucz”. W tym przypadku przejmujemy pełną kontrolę nad realizacją i koordynujemy wszystkie prace. Konsultujemy się z wykonawcami, omawiamy szczegóły i ustalamy harmonogram działań.  Naszym obowiązkiem będzie dopilnowanie by realizacja była zgodne z projektem, prace wykonane precyzyjnie oraz w wyznaczonym terminie. Ponad to zakupimy i dostarczymy materiały (zaakceptowane  wcześniej przez Klienta, a po zakupach przekażemy faktury i rachunki).  Dopilnujemy by po zakończeniu remontu mieszkanie zostało wysprzątane. Pozostanie więc tylko odbiór kluczy i można się wprowadzać.
Niezależnie od tego jaką formę nadzoru wybierzesz – ilość wizyt architekta i koordynatora prac wykończeniowych na budowie jest dostosowana wobec potrzeb. Kontrolujemy na bieżąco postępy prac, ale również gdy zachodzi potrzeba pilnie skonsultować coś z wykonawcami lub gdy wynika jakiś problem to w takich sytuacjach również jesteśmy dyspozycyjni.

 

SKOREK WNĘTRZA © Copyright 2015-2017 All rights reserved - Warszawa

Wszelkie prawa zasteżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze strony surowo zabronione

Projekt i realizacja: Broker Media

Skuteczne rozwiązania reklamowe!